Скопската барбика Калтрина позира топлес! (ФОТО)

Познатата скопска инфлуенсерка Калтрина секогаш знае да го привлече вниманието на јавноста. Се разбира, тоа најчесто го прави со фотографиите кои ги споделува на социјалните мрежи.

Епа, ништо поразлично не беше и овојпат. Калтрина ги почести своите обожаватели на Инстаграм со неколку фотографии на кои позира топлес.

На себе носи бикини од дизајнерката Ива Спасовска, а фотките за кратко време собраа илјадници лајкови.

Погледнете ги: (За да ги видите сите фотки, скролајте на стрелката десно)

 

View this post on Instagram

 

We create masterpieces on a female body form✨ • Metallic Sparkle Swimwear by Iva Spasovska🌟 model: @______kaltrina______

A post shared by Iva Spasovska Atelier (@ivaspasovska_atelier) on

Прочитајте и...  Музиката ме спаси од дрога и проституција: Јас сум таа која требаше да биде на погрешно место во погрешно време

Прочитај повеќе

Која е Зендаја? Актерката која влезе во историјата како најмлада добитничка на Еми награда!

Слободен Печат

Лице на Балканот: Три Македонки се враќаат со три титули од Србија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Родителски трик на Кејт Мидлтон што ќе ве воодушеви: Зошто постојано го допира принцот Џорџ по главата?

Слободен Печат

Паника во светскиот џет-сет: Ќе се откријат имињата на сите што летале со авионот на Епстин (ФОТО)

Слободен печат

Нов бизарен тренд на „Тик-Ток: Со турпија за нокти си ги рамнат забите, стоматолозите реагираат! (ВИДЕО)

Слободен печат

Несудените водителки на „Еми“: Двете се позитивни на коронавирус

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Мода во време на корона: Виртуелниот свет на „Еми“ наградите (ФОТО)

Слободен печат

Џесика Симпсон изгледа подобро отколку на почетокот на кариерата: До неодамна се бореше со вишокот килограми

Слободен Печат

По Даниел Крејг, Том Харди ќе го облече оделото на популарниот агент 007

Слободен печат

Цеце и Љупка, ем убавици ем успешни јавачки на коњ: Во денешниот свет мора да си најдобар во тоа што го правиш

Јасмина Кантарџиева Димков

Мозочниот удар е нов симптом на ковид-19 кај младите пациенти?

Слободен печат

Музиката ме спаси од дрога и проституција: Јас сум таа која требаше да биде на погрешно место во погрешно време

Слободен Печат