Tag : Калтрина

Магазин Магазин слајдер Сцена

Скопската барбика Калтрина позира топлес! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата скопска инфлуенсерка Калтрина секогаш знае да го привлече вниманието на јавноста. Се разбира, тоа најчесто го прави со фотографиите кои ги споделува на социјалните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата скопјанка Калтрина за „Слободен печат“: Ценете ги малите нешта во животот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пандемијата на коронавирусот го промени животот на целата наша планета и поради тоа повеќето од нас сме веќе со недели или месеци затворени во своите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Скопската барбика се маскираше, но погледите одат на друго место! (ФОТО)

Васко Спасоски
Денес е први април – светскиот ден на шегата, но за разлика од претходните години да гледаме парада од маски на улиците на Скопје, парадата...
Еспресо Шоу биз

Скопјанката Калтрина во бела долна облека и ангелски крилја исполнува чуда (ФОТО)

Слободен печат
Една од нашите најпознати инфлунсерки, скопјанката Калтрина Балаш ги почести своите пријатели на социјалните мрежи со нови жешки фотографии… Атрактивната „барбика“ како што милуваат медиумите...
Еспресо Шоу биз

Завршија во лудница: Два Бона снимија нов спот со една од најубавите скопјанки (ВИДЕО)

Слободен печат
Момците од „Два Бона“, Тони и Кун веќе неколку дена го снимаат нивниот најнов видеоспот за новата песна. Спотот е со интересна приказна, а се...