Завршија во лудница: Два Бона снимија нов спот со една од најубавите скопјанки (ВИДЕО)

Момците од „Два Бона“, Тони и Кун веќе неколку дена го снимаат нивниот најнов видеоспот за новата песна.

Спотот е со интересна приказна, а се снима на повеќе локации во земјава. Покрај Тони и Кун, во него ќе ја видиме и популарната скопска барбика Калтрина која ја има улогата на секси-докторка.

Погледнете како ќе изгледа спотот:

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар