Скопјанката Калтрина во бела долна облека и ангелски крилја исполнува чуда (ФОТО) - Слободен печат

Скопјанката Калтрина во бела долна облека и ангелски крилја исполнува чуда (ФОТО)

Една од нашите најпознати инфлунсерки, скопјанката Калтрина Балаш ги почести своите пријатели на социјалните мрежи со нови жешки фотографии…

Атрактивната „барбика“ како што милуваат медиумите да ја наречат, позира во долна бела облека, додека на грбот носи ангелски крилја слични како оние на ревиите на „Викторија Сикрет“.

Атрактивната Калтрина објавила и интересен коментар со фотките кој гласи: „Понекогаш ангелите се само обични луѓе кои ни помагаат повторно да веруваме во чуда“.

Затоа, погледнете го овој преубав ангел и посакајте да ви се случи чудо…

Фото: Инстаграм

Прочитајте и...  „Насилна за мажи, совршена за девојка“: Заводливиот хит на Ненси Синатра кој и денеска е провокативен! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Нов гаф во кралското семејство: Официјалната интернет страница се претвори во страница за возрасни (ФОТО)

Слободен печат

Погледнете во какви сцени ќе учествува и што сѐ ќе може да издржи овој теренец во новиот филм за Џејмс Бонд (ВИДЕО)

Слободен печат

Поранешната Мис Универзум покажа совршено тело, а немирните гради сакаа да го напуштат нејзиното бикини! (ФОТО)

Слободен печат

Били Ајлиш откри зошто повеќе не ги чита коментарите на социјалните мрежи

Слободен печат

Кристина Мандарина пере луксузни автомобили – Ги сакам овие ѕверки (ФОТО)

Слободен печат

Откриена е причината зошто Елтон Џон се расплака и го напушти својот концерт пред неколку дена (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

седумнаесет − 12 =

Прочитај повеќе

30 години помладата сопруга на Винсент Касел (53) изгледа како милион долари! Луѓето гледаат во неа како хипнотизирани! (ФОТО)

Слободен печат

Емили Ратајковски во минијатурно бикини не потсети зошто нејзиното тело е сон на многу мажи! (ФОТО)

Слободен печат

На 18 февруари Дејвид Гилмор стана дел од „Pink Floyd“, родена е Јоко Оно и уште многу работи кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Слободен печат

Топ 5 стајлинзи: Модна инспирација за сите генерации! (ФОТО)

Слободен печат

„Викнете доктор“: Нивес Целзиус ги сликаше градите од птичја перспектива (ФОТО)

Слободен печат

Синот на Боб Марли ќе настапи на „Д Фестивал“

Слободен печат