24 C
Скопје

Ја изневери безброј пати и поради зависност заврши на рехабилитација: Но сепак, Сара Џесика Паркер неизмерно го сака својот сопруг (ФОТО)

Славната актерка Сара Џесика Паркер беше забележана со сопругот Метју Бродерик во Хемптонс, каде тие уживаа на плажа.

Познатата ѕвезда на серијата „Сексот и градот” била во опуштено издание и носела бела туника. Познато е дека Сара веќе со години преку јогата и редовното вежање ја одржува феноменалната линија.

За разлика од неа, бурниот живот оставил трага на телото на нејзиниот сопруг кој на себе ставил неколку килограми вишок.

Фото: Профимедиа

Метју Бродерик е познат по тоа што многу пати ја изневери својата славна сопруга, а фотографиите од него со непознати девојки своевремено се појавуваа во јавноста.

Додека Сара вредно работела, Метју имал бројни афери, а дури и посетувал рехабилитација поради зависноста од секс.

Фото: Профимедиа

Меѓутоа, сопругата му простила сè и секогаш истакнувала дека премногу го сака својот сопруг.

Поврзани вести

Ова е најлошата работа која можете да ја чувате во паричникот!

Слободен Печат

ФОТО: Водителката Ирена Спировска на „Прв до врв“ уште еднаш покажа дека годините се само бројка

И. Т.

Избегнете труење: Кое месо колку време може да го чувате во фрижидерот и замрзнувачот?

Слободен печат

Пролетно ризото и риба: Свежи шпаргли, арборио ориз и малку бело вино

Слободен печат

Ноќни кашлици кај децата: Решението се крие во едно суптропско овошје достапно на нашите пазари

Слободен печат

ФОТО: Израел ја осудува Бела Хадид за учество во протестите

Слободен печат

Остави Коментар