2 C
Скопје

Иванка и Меланија една на друга зад грб си дале прекари! Новата биографија открива пикантерии од животот на семејството Трамп

Новинарката од Вашингтон пост Мери Џордан напиша нова биографија на Меланија Трамп и во неа откри многу пикантерии од нејзиниот живот и остатокот од семејството!

Еден од впечатливите детали се прекарите кои првата дама и ќерката на нејзиниот сопруг Иванка си ги доделиле една на друга.

профимедиа

Како што може да се забележи, не им цветаат рози, а прекарите им се многу интригантни:

„Меланија ја слушнале како Иванка ја нарекува Принцеза, пишува во книгата, а судејќи според наводите на авторката, Иванка ја нарекува Меланија Портрет, бидејќи мисли дека таа зборува исто колку и сликите на ѕидот“.

профимедиа

Белата куќа за оваа книга даде соопштение дека е далеку од вистината, и дека авторката не ги проверила податоците кои ги објавила.

Прочитајте и...  Ерупција на вулканот Пакаја во Гватемала

Книгата се занимава со другото лице на Меланија Трамп, она кое не го покажува во јавноста, а се наведува и дека е всушност немилосрдна и многу слична на сопругот отколку што тоа може да се забележи во јавноста.

профимедиа

Поврзани вести

Исповед на Холи Медисон, поранешна зајачица на „Плејбој“: Му бевме бели робинки на Хју Хефнер

Слободен Печат

Ева Мендес призна дека поради мајчинството го занемарила изгледот

Слободен печат

Предности на сокот од јаболка: Поволно делува при проблеми со црниот дроб и бешиката

Слободен печат

ФОТО | Моќниот Корлеоне го стасале годините: Ал Пачино низ улиците на Беверли Хилс едвај препознатлив

Слободен печат

Заштедете време: Еве зошто кујната секогаш ви е полна со валкани садови

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | Вистинската љубов е уште посилна во тешките времиња: Прекрасни фотографии од венчавката на двајца бездомници

Слободен печат

Остави Коментар