• сопруга

ФОТО | Српскиот актер Милош Тимотијевиќ се разведе, па повторно се ожени во рок од 40 дена

Српскиот актер Милош Тимотијевиќ тајно се разведе од сопругата Дуња со која беше во брак 13 години и се ожени со извесна Тијана од Португалија, објавија српските медиуми. На инстаграм-профилот на актерот осамна негова фотографија со бурма на раката, а во описот на неа, тој кратко напишал „зафатен“.   View this post on Instagram   …

ФОТО | Српскиот актер Милош Тимотијевиќ се разведе, па повторно се ожени во рок од 40 дена Read More »