-2 C
Скопје

Ирина Шајк не можеше да си ја закопча сукњата, па ѕирна задникот! (ФОТО)

Руската манекенка и супермодел Ирина Шајк (34) е фотографирана на езерото Комо во Италија, каде се фотографирала за германското издание на магазинот „Вог“.

Имено, убавата манекенка пред хотелот „Villa d’Este“ се фотографирала во многубројни комбинации и тоа за време на пандемијата од коронавирусот.

Таа позирала во црн градник и црно тесно здолниште, кое не можеше да го закопчи, па под неа се видоа белите гаќички и задникот.

Фото: Профимедиа

Убавицата исто така позираше со црни латекс чизми до колена и изгледаше многу секси.

Во еден момент Ирина се фати за бујните гради, а тоа го забележа еден искусен италијански папарацо.

Фото: Профимедиа

Инаку, Ирина моментално одмара во Италија, каде моментално е во тек модната недела во Милано. Таму веќе сработи неколку ревии, вклучувајќи ги и тие за брендовите „Версаче“ и „Бос“.

Прочитајте и...  ФОТО | Белите дробови по коронавирусот пооштетени отколку по 10 години пушење?

Поврзани вести

Вирален хит: Девојка го стави мобилниот телефон во микробранова печка и ја вклучи

Слободен Печат

ФОТО | Јелена Карлеуша ја обвини Кардашијан дека и го украла дизајнот: „Барем потпиши ме или прашај ме за соработка!“

Слободен печат

Кејт Мидлтон била „изненадена“ од подароците што го добила од Меган Маркл

Слободен Печат

Клучот од занданата во која починал Наполеон продаден за 92.000 евра

Слободен печат

Бен Афлек се сеќава на врската со Лопез: Луѓето беа толку злобни кон неа

Слободен Печат

ФОТО | Тврдеше дека неговиот дом е проколнат: Пејачот конечно го продаде луксузниот имот на кој се случувале морничави работи

Слободен печат

Остави Коментар