16 C
Скопје

Tag : ирина шајк

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк заблеска низ улиците на Њујорк: Сите зборуваат за нејзиниот виолетов капут

Слободен печат
Руската манекенка и светски супермодел Ирина Шајк (34) беше фотографирана на улиците во Њујорк во прекрасна модна комбинација, па затоа нејзините фанови прокоментираа дека таа...
Забава Магазин Магазин слајдер Сцена

Роденденска прослава: Сега знаеме од  кого  Ирина Шајк ја наследила убавината

Слободен печат
  Ирина Шајк очигледно знае да постигне рамнотежа меѓу мајчиството, работата и времето посветено на себеси. Неодамна  таа го прослави роденденот на мајка ѝ и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО| Сакаат нивната ќеркичка да ги гледа заедно: Ирина и Бредли на чекор до смирување?

Слободен печат
Публиката навива овој пар официјално да се смири и да ужива во семејната идила… Љубовниот однос на Ирина Шајк и Бредли Купер интригира веќе неколку...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешниот ангел на Викторија Сикрет позираше гола за насловната на „Вог“: Ирина Шајк во „жешко“ издание! (ФОТО)

Слободен Печат
Русинката Ирина Шајк за насловната страна на „модната библија Вог“, позираше потполно гола, покривајќи ги интимните делови со керамики плочки. View this post on Instagram...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата Ирина Шајк објави жешко видео од ревијата на Ријана: Манекенката го покажа и задникот и градите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Супермоделот и манекенката со руско потекло, Ирина Шајк (34) објави нова видео снимка на својата социјална мрежа Инстаграм. Односно стануа збор за ревија на новата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк е најмодерната мајка помеѓу супермоделите: Прекрасната Русинка ги полуде обожавателите во комплетот на Ким Кардашијан! (ФОТО)

Слободен Печат
Руската манекенка и светски супермодел Ирина Шајк (34) е најмодерната мајка меѓу манекенките, а овој пат повторно го привлече вниманието на јавноста. Откако Ирина стана...
Спорт Фудбал

Шокантна изјава: Роналдо сака млади момчиња, добив 100.000 долари за да го запознаам со Ирина Шајк

Слободен печат
Листерман во интервјуто за „gordonua.com“ зборуваше за љубовниот живот на Кристијано Роналдо во времето додека беше во врска со познатата манекенка Ирина Шајк. Тој ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк не можеше да си ја закопча сукњата, па ѕирна задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Руската манекенка и супермодел Ирина Шајк (34) е фотографирана на езерото Комо во Италија, каде се фотографирала за германското издание на магазинот „Вог“. Имено, убавата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Луѓето останаа зачудени откако видоа колку шминка и треба на Ирина Шајк за да изгледа совршено (ВИДЕО)

Слободен печат
На „YouTube“ се популарни се туторијалите за шминкање кои ги снимаат најпознатите светски топ модели. Супермоделот Ирина Шајк сними еден за „Vogue“, а нејзината рутина...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк повторно ги маѓепса фановите со нова фотографија: Овој пат има и сладок пријател! (ФОТО)

Слободен Печат
Познатата руска манекенка и поранешна свршеница на холивудскиот актер Бредли Купер (45), Ирина Шајк (34), на својот Инстаграм профил објави нова фотографија, која ги привлече...