Tag : папарацо

Магазин Магазин слајдер Сцена

За прв пат откако го напуштија кралското семејство, Хари и Меган објавија официјален портрет: Ѝ оддадоа почит на принцезата Дијана

Слободен Печат
Откако ги завршија своите последни официјални должности како членови на кралското семејство во март, принцот Хари и Меган Маркл за прв пат објавија стилизиран заеднички...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк не можеше да си ја закопча сукњата, па ѕирна задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Руската манекенка и супермодел Ирина Шајк (34) е фотографирана на езерото Комо во Италија, каде се фотографирала за германското издание на магазинот „Вог“. Имено, убавата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Со дрон го снимале 14-месечниот Арчи – Хари и Меган ги тужат медиумите поради папарацо фотографии

Слободен печат
Војводата и војвотката од Сасекс, Хари и Меган, поднеле тужба во САД против неименуван фотограф што наводно се обидувал да го снима и да го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Папарацо фотографиите на познатата манекенка ја покажуваат суровата лага за реалноста на Инстаграм! (ФОТО)

Васко Спасоски
Сопругата на славниот Џон Леџенд (41) со семејството ужива во Кабо Сан Лукас, од каде папараците ја фотографирале и ја пренеле реалната слика за тоа...
Забава Магазин

Хилари Даф го нападна папарацото кое ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Слободен печат
Хилари Даф на Инстаграм објави видео од судирот со фотографот кој ги фотографираше децата додека играа фудбал, помеѓу кој беше и нејзиниот син Лука. „Папараци...
Еспресо Шоу биз

Уште спомениците не завртеа глава по оваа девојка на градскиот плоштад (ФОТО)

Слободен печат
Кога зборуваме за убавините на нашата земја, прво што ни паѓа на памет се високите планини, прекрасните пејсажи, езерата, реките, но забораваме дека важиме за...
Еспресо Мода

Толку „зимска“, а толку убава: Оваа девојка е новогодишен украс на Скопје (ФОТО)

Васко Спасоски
Скопје почнува да живее во духот на новогодишните празници. Улиците и булеварите се накитени најмногу досега, а кога во вечерните часови ќе светнат сијаличките, нашиот...
Еспресо Шоу биз

Во улогата на татко е најдобар! Бредли Купер ја покажа својата нежна страна во прошетка со ќеркичката (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот заводник, актер и режисер Бредли Купер (44) во последно време честопати се случува да биде фотографиран во улогата на татко, па така и неодамна...
Еспресо Забава Магазин Мода

Оваа девојка беше како магнет за љубопитните погледи на скопјани! (ФОТО)

Слободен печат
Кога велиме дека улиците во нашиот главен град на моменти налкуваат на модни писти, има многу вистина во тоа. Секојдневно сме сведоци на автентични девојки...
Еспресо Шоу биз

Бруталниот задник во преден план! Папараците ја „фатија“ Џеј Ло во претесен фустан (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез на големо работи на снимањето на својот нов филм со наслов „Marry Me“, во кој ја доби главната улога. Џеј Ло овојпат снимаше...
MacedonianAlbanianBulgarian