• фотосесија

ФОТО | Наоми Кембел со моќна порака од најновата фотосесија: „Мислам дека луѓето сега навистина ќе сфатат дека вистинската убавина е во Африка“

Англиската манекенка Наоми Кембел (50) повторно покажа дека е незаменлива и на 51 година додека позираше за насловната страница на магазинот „i-D“. Поранешниот топ модел и поранешен ангел на „Victoria’s Secret“се соблече за потребите на снимањето и покажа дека изгледа совршено и младешки.   View this post on Instagram   A post shared by i-D …

ФОТО | Наоми Кембел со моќна порака од најновата фотосесија: „Мислам дека луѓето сега навистина ќе сфатат дека вистинската убавина е во Африка“ Read More »