17.8 C
Скопје

Tag : фотосесија

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Наоми Кембел со моќна порака од најновата фотосесија: „Мислам дека луѓето сега навистина ќе сфатат дека вистинската убавина е во Африка“

Слободен печат
Англиската манекенка Наоми Кембел (50) повторно покажа дека е незаменлива и на 51 година додека позираше за насловната страница на магазинот „i-D“. Поранешниот топ модел...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Моника Белучи сјае и на 57 години: Со новите фотографии ги запали социјалните мрежи

Слободен Печат
Италијанската актерка Моника Белучи (56) позираше за ноемвриското издание на магазинот „Вог Италија“ и по тој повод изгледаше нереално секси и убаво со оглед дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Експлозивни фотки на Софија Вергара: Гола во када!

Слободен Печат
Актерката на социјалните мрежи често објавува фотографии од стари фотосесии или снимања. Во својата младост таа била желба на многу мажи, а денес таа желба...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк не можеше да си ја закопча сукњата, па ѕирна задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Руската манекенка и супермодел Ирина Шајк (34) е фотографирана на езерото Комо во Италија, каде се фотографирала за германското издание на магазинот „Вог“. Имено, убавата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нема да ви биде добро од новите фотографии на Цеца Ражнатовиќ: Познатата пејачка се разголи! (ФОТО)

Васко Спасоски
Најпознатата пејачка на овие простори или како што ја нарекуваат – кралицата на турбо-фолкот, Цеца Ражнатовиќ (47) вредно работи на своето враќање на музичката сцена....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Гола фотосесија на пејачката Татијана Стефановска (ФОТО)

Васко Спасоски
Атрактивната фолк-пејачка Татијана Стефановска во рок од една недела објави уште една жешка фотосесија со која ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи. Овој пат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сандра Африка со новата фотосесија ги израдува фановите на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Српската пејачка Сандра Африка повторно објави провокативна фотосесија на својот Инстаграм профил… Имено, таа облекла досега невидено бикини во црна боја…. Погледнете ги фотографиите ТУКА....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ова е Георгина од Скопје, по фотографиите потсетува на светски познатата Емили Ратајковски! (ФОТО)

Васко Спасоски
Скопје е убаво поради многу нешта, но дефинитивно негово обележје се и преубавите девојки кои можеме да ги видиме на секој чекор. Еден таков пример...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Елена Велевска и денеска провоцира: Нова жешка фотографија на Инстаграм (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Елена Велевска и денеска не мирува на социјалните мрежи. Ако вчера ги почести со две провокативни фотографии, истото го направи и денеска. Атрактивната...
Забава Магазин

Ирина Шајк: Чувствував дека сум заробена во погрешно тело

Слободен печат
Манекенката Ирина Шајк (34), која гласи за најзгодниот модел на светот, за британски „Вог“ прозборе за мајчинството, прекинувањето на врската со Бредли Купер и за...