• гради

ФОТО | Милиони луѓе се шокирани од фотографиите на голата Бритни Спирс: Ова е премногу чудно!

Пејачката Бритни Спирс веќе подолго време е во центарот на вниманието на јавноста, обидувајќи се легално да се ослободи од старателството што го има нејзиниот татко врз неа. Меѓутоа, деновиве таа е повторно „жешка“ тема, но поради топлес фотографиите кои ги објави на Инстаграм. Милиони луѓе се изненадени од оваа промена на објавување на социјалните …

ФОТО | Милиони луѓе се шокирани од фотографиите на голата Бритни Спирс: Ова е премногу чудно! Read More »