Tag : гради

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ниту цврстите гради без градник не успеаа да го тргнат вниманието од „изгужваниот“ стомак на Кејти Холмс! (ФОТО)

Васко Спасоски
Убавата Кејти Холмс (41) е одговорна кон себе и кон другите за време на пандемијата со коронавирусот, а тоа докажуваат и најновите фотографии на кои...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Цеца и Карлеуша за неа се „гола вода“: Оваа српска пејачка има најголемо деколте! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Николина Коваќ важи за една од најубавите жени на томошната естрада, а за нејзините облини досега се воделе многу полемики. Многумина шпекулираа дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Лидија Вукичевиќ повторно се разголи: Познатата актерка ги „полуди“ своите фанови! (ФОТО)

Васко Спасоски
Актерката Лидија Вукичевиќ овие денови одмара во познатото место Јахорина, а повеќето од своето време го поминува во спа-центарот кој се наоѓа во хотелот. Лидија,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската пејачка Каја позира во мини-фустан, а градите во секој момент ќе „летнат“ надвор! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната пејачка Катарина Каја Остојиќ ужива во убавото време, па и поради тоа својата гардероба ја прилагодила на температурата. Таа објави фотографии на кои позира...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сенидах објави фотка и собра преку 70.000 лајкови: Овој нејзин стајлинг ќе го копираат сите девојки! (ФОТО)

Васко Спасоски
Словенечката пејачка Сенидах на Инстаграм објави нова секси фотка, која привлече огромно внимание. Имено, таа позирала во провокативно издание. Во прв план се нејзините гради,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Карелуша продолжува во свој стил! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Јелена Карлеуша повторно ги почести своите обожаватели со ново секси издание. Имено, Ј. К. облекла тесен бел фустан, кој само и ги оцрта...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Надолу хеланки, нагоре гола: Една од најубавите Македонки нема милост за своите машки обожаватели! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најзгодните Македонки, поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, Елеонора Миљковиќ ги „запали“ социјалните мрежи во буквална смисла на зборот.  Преубавата скопјанка на својот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ана Николиќ се снимаше додека се вози, па телефонот „падна“ во бујното деколте (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката Ана Николиќ не крие колку е задоволна со својот нов изглед. Естрадната дама не се двоуми воопшто да ги покаже резултатите од своето макотрпно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Луна пред татко ѝ ги покажа голите гради, а нему му падна доста непријатно (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Луна Џогани има слаба кочница кога е во прашање она што го прави пред своите родители, кои веќе три сезони преки малите екрани ги следат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Претерала: Фановите ја подбраа Дара Бубамара: „Ти си куп пластика“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Дара Бубамара е позната како некоја што често и премногу ги средува своите фотографии, а поради тоа овојпат таа направи хаос на социјалните мрежи....