Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Актерот по кој многу жени дури и денес воздивнуваат е во среќен брак веќе 19 години со новинарката Кили Шај Смит, а својата љубов кон неа често сака да ја искажува и на социјалните мрежи.

Секој роденден, годишнина и слични моменти Пирс Броснан и ги честита на својата сопруга со фотка од младоста со романтичен опис.

Фото: Инстаграм

Сепак, многумина коментираа дека тој воопшто не објавува нови фотографии од неа и дека причината за тоа е тоа што Кили во последните неколку години се здебелила повеќе од десет килограми. Нормално, Пирс веднаш објави моментална фотографија од својата сопруга и ѝ го честиташе роденденот, па на тој начин ги замолчи хејтерите кои пишуваа дека се срами од неа.

Прочитајте и...  ФОТО: Софија Вергара во реклама за долна облека пред 20 години
Фото: Инстаграм

Во една прилика тој откри како и после 19 години тој е лудо заљубен во Кили:

– Ја сакам нејзината виталност, нејзината страст. Кога Кили ќе ме погледне, секогаш ми се одземаат нозете, а чувствувам и како ми се затресуваат колената.

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Инаку, Кили го спаси Пирс Броснан од депресија откако на актерот му починаа жената и ќерката, а со неа доби и два сина, Парис и Дилан Томас.

Фото: Инстаграм

Поврзани вести

Вкусови што се памтат: Српска кујна – Не се тиганици, туку приганици (РЕЦЕПТ)

Милена Ризовска

Што да прават родителите ако детето е позитивно на Ковид-19?

Актерот Арнолд Шварценегер беше итно пренесен во болница, по што се огласи на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен Печат

Бритни бара 100 чизбургери, Том Круз 50 танги, а Менсон ќелава проститутка: Лудите барања на холивудските ѕвезди!

Слободен печат

Што треба да јадете по вежбање: Храна за обновување на мускулите

Слободен Печат

Како Старите Грци се справувале со депресијата и со анксиозноста

Слободен печат

Остави Коментар