Tag : погледне

Забава Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

25 години од песната „Gangsta’s Paradise” која го натера светот на расизмот и сиромаштијата да им погледне во очи

Слободен печат
Не постоеше кафуле или журка каде оваа песна не беше пуштена дури и по неколку пати… Се чини дека не постои лице на планетата кое...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат
Актерот по кој многу жени дури и денес воздивнуваат е во среќен брак веќе 19 години со новинарката Кили Шај Смит, а својата љубов кон...
Жена Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

13 филмови кои секоја жена мора да ги погледне пред 40-та (ВИДЕО)

Слободен печат
Можеби на оваа листа ќе најдете и по некој класик, некој задолжителен наслов, нешто што сигурно веќе сте го гледале или пак можеби сите сте...
Галерија Еспресо Забава Магазин Слободна ТВ

60 фотографии кои МОРАТЕ да ги погледнете ПРЕД ДА УМРЕТЕ! (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото содржи историски фотографии кои секој мора да ги погледне. Во видеото ќе се сретнете со Чарли Чаплин без шминка и мустаќи, со последната фотографија...