Tag : заводник

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Улогата која го прослави Бред Пит очајнички ја посакувал друг холивудски заводник – „Бев лут и долго време не сакав да го гледам филмот“

Слободен печат
Бред Пит денеска е голема ѕвезда и по него лудуваат многу жени во светот, но пред 30-на години кога тој беше на почетокот на кариерата,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат
Актерот по кој многу жени дури и денес воздивнуваат е во среќен брак веќе 19 години со новинарката Кили Шај Смит, а својата љубов кон...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Турскиот заводник го чека првото дете со сопругата, а се шпекулира дека за време на бременоста ја изневерил со колега

Слободен печат
За неговата склоност кон истиот пол се шпекулира уште од 2013 година, меѓутоа актерот секој пат ги дематира таквите наводи… Познатиот турски актер Кенан Имирзалиоглу...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Сите го паметиме како злобниот но и згоден заводник од Титаник – Денес нема ниту трага од неговиот заводлив лик (ФОТО)

Слободен печат
Били Зејн бил фотографиран во непрепознатливо издание на плажа во Малибу, додека се дружел со Овен Вилсон. Кариерата на холивудскиот актер Били Зејн ја одбележа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Италијанскиот „Плејбој“ го очекува своето прво дете со 27 години помладата девојка! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Еден од најзгодните мажи на светот уште нарекуван и новиот „Плејбој“, Џанлука Ваки (52), заедно со неговата девојка Шерон Фонсека (25) го очекуваат своето прво...
Забава Магазин

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат
Кокер Шпаниелот  Вини со брзина на светлината ги освојува срцата на сите што ќе го здогледаат. Кучето кое има само 3 месеци ги маѓепсува сите...
Еспресо Шоу биз

Набилданиот заводник од теленовелите кој го обожаваа и Македонките позираше целосно гол! (ФОТО)

Слободен печат
Аргентинскиот заводник Себастиан Рули, кој Македонките го помнат од теленовелата Руби, ги изненади своите обожавателки со низа фотки на кои на плажа позира без ниту...
Еспресо Шоу биз

НИ ТРАГА ОД ГОЛЕМИОТ ЗАВОДНИК: Џерард Батлер сликан неуреден и со пивски стомак (ФОТО)

Слободен печат
Жените ќе се запрепастат кога ќе видат како сега изгледа поранешниот голем заводник од Холивуд. Извајано тело, густа брада и мажествен глас, тоа беше она...
Еспресо Шоу биз

Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Вал Килмер кој со рак на грлото се бори од 2015 година, пристигна во Њујорк за да одржи говор на настанот на ОН. Иако...