Tag : пирс броснан

Магазин Магазин слајдер Сцена

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат
Актерот по кој многу жени дури и денес воздивнуваат е во среќен брак веќе 19 години со новинарката Кили Шај Смит, а својата љубов кон...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Почнав да се гушам, Џејмс Бонд ми го спаси животот: Хали Бери раскажа интересна приказна

Слободен печат
Американската глумица Хали Бери (53), се јави во емисијата „The Tonight Show With Jimmy Fallon“ и раскажа различни детали за нејзиниот приватен живот, а откри...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Долга брада, а уште подолга коса: Нема шанса да препознаете кој е овој холивудски актер! (ФОТО)

Васко Спасоски
Многу луѓе ширум светот додека трае пандемијата на коронавирусот забава бараат во социјалните мрежи. Еден холивудски актер решил да се пошегува, па на својот профил...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Долга брада, уште подолга коса: Дали го препознавате холивудскиот глумец од фотографијава?

Слободен печат
Многу луѓе ширум светот се во самоизолација, а за полесно да се справат со состојбата, занимација бараат на социјалните мрежи. Популарниот Џејмс Бонд, холивудскиот глумец...
Еспресо Мода

Синот на Пирс Броснан е згоден „боли глава“! Можеби, позгоден од Џејмс Бонд, проверете (ФОТО)

Слободен печат
Најмладиот член на семејството Броснан се вика Парис (18). Тој е исто толку фасцинантен како татко му. Толку е згоден што супермоделката Наоми Кембпел го...
MacedonianAlbanian