Tag : холивудскиот

Магазин Магазин слајдер Сцена

Холивудскиот актерски пар Кевин Бејкон и Кира Сеџвик по 25 години брак дознале дека се роднини

Слободен печат
Бејкон и Сеџвик до откритието дошле случајно кога гостувале во емисијата „Finding Your Roots“, која се занимава со проучување на семејното стебло на познатите… Актерскиот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат
Актерот по кој многу жени дури и денес воздивнуваат е во среќен брак веќе 19 години со новинарката Кили Шај Смит, а својата љубов кон...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Холивудскиот шмекер по грешка објави фотографија од својот полов орган

Слободен печат
Крис Еванс веднаш ја избриша експлицитната фотографија, но сепак беше доцна, таа веднаш се распространи на Твитер… Актерот Крис Еванс (39) познат по улогата на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ештон Кучер и Мила Кунис создадоа карантинско вино (ВИДЕО)

Слободен печат
Холивудскиот пар Ештон Кучер (42) и Мила Кунис (36) станаа активни во време на кризата поради коронавирусот. Тие, исто така, сакаат финансиски да ги подржат...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Вал Килмер: Искашлував крв, креветот беше црвен…

Слободен печат
Актерот Вал Килмер (60) се бори со рак на грлото од 2015 година. Поради лошата здравствена состојба, холивудската ѕвезда стана непрепознатлива. Во своите мемоари „Јас...