Tag : 19 години

Магазин Магазин слајдер Сцена

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат
Актерот по кој многу жени дури и денес воздивнуваат е во среќен брак веќе 19 години со новинарката Кили Шај Смит, а својата љубов кон...
Некатегоризирано

Моментот кој сите го чекавме: После 19 години Бред Пит и Џенифер Анистон заедно во нов проект! (ФОТО)

Слободен печат
Првиот и единствен пат кога имавме можност да ги видиме во ист актерски проект беше во далечната 2001 година. Тогаш, Бред Пит се појави во...