Го пронашла ЕЛИКСИРОТ на животот: БАБА спиела со повеќе од 200 МОМЧИЊА – Сексот со помлади од 30 е тајната за вечната младост!

Бабата која спиела со повеќе до 200 ликови тврди дека сексот со млади мажи е толку добар што излегува со неколку од нив истовремено, а секој кој поради тоа ја критикува го нарекува едноставно љубоморен.

Госпоѓата се вика Гајнор Еванс и има 57 години, а со младите момчиња започнала да излегуваа пред 10 години откако се разделила од својот втор сопруг. Тогаш започнала да се гледа со 23 годишно момче и се вљубила во сексот со млади.

Очигледно заклучила дека во сексот со младите се крие тајната на вечната младост, па затоа вели дека повеќе не легнува со постари од 30 години.

Пума жена која излегува со помлади мажи

Јас сум една од најотворените пуми кои постојат. Не дека се фалам, но знам дека тоа не е животен стил наменет за секого. Но, јас не се каам!“, вели таа.

„Нема никој да ме спречи бидејќи тоа е моја одлука која го збогатува мојот живот. Никогаш не сум имала посилно либидо и поради тоа моментално излегувам со тројца мажи истовремено“.

Прочитајте и...  Хороскоп за 3 јули: Денот носи многу радосни вести

Гајнер е инаку мајка на четири деца кои ја почитуваат нејзината одлука да излегува со луѓе помлади од нив. „Јас сум постара жена која го напушти конвенционалното, многу сум необична. Иако речиси имам 60 години, се чувствувам како да имам 30“.

„Не ми паѓа на памет да губам време размислувајќи за тоа што луѓето мислат за мене бидејќи имам супер секс со 25-годишни“, потврди таа.

За старите партнери треба да се грижиш

„За постарите партнери треба да се грижиш, а младите едноставно уживаат во животот. Поради нив се чувствуваш како да можеш да го допреш небото. Освен тоа, постарите мажи неретко излегуваат со помлади жени“.

Некогаш живеела конвенционален живот

Но, Гајнор не била отсекогаш пума. Кога имала 18 години се омажила за својот сопруг. Му родила три деца, а од него се развела по 10 години брак.

Прочитајте и...  Дали седмата година од бракот е кобна? Се разведува и актерката Кристина Ричи!

Повторно се омажила во 1987 и тоа за маж кој од неа бил помлад 10 години. И таа врска се распаднала па во своите 40-ти години останала повторно соло.

„За првиот сопруг се омажив млада и ниеден од нас не знаеше што точно правиме. Кога го запознав вториот сопруг бев самохрана мајка на три деца, а тој беше 10 години помлад од мене. Бев премногу зафатена и едноставно се одалечивме еден од друг“.

По два брака целосно ја изгубив вербата во таков начин на живот. Да се биде сам на 40 години е голем шок, морав да го променам начинот на кој размислувам за светот. Бев преплашена, непрекинато, како позрела жена, се борев со самодовербата“.

Ја промениле излегувањата со ќерките

Таа навлегла во ваквиот начин на живот благодарение на излегувањето со своите ќерки (38 и 39 години) и сфатила дека им се допаѓа на мажите. „Започнаа да ме привлекуваат помлади мажи. Најпрво мислев дека се само пристојни, а потоа сфатив дека им се допаѓам. Беше тоа искуството на мојот живот“.

Прочитајте и...  Манекенката која го носеше називот „Тело“ открива: Еве што „јадев“ за да ја задржам линијата! (ФОТО)

„На крајот се одлучив за еден 23-годишен партнер. Сексот со него беше нешто најдобро што можев да го направам за себе. Ме обожаваше, а мене тоа признавам дека ми годеше. Потоа не можев да се вратам на старци“.

Веднаш потоа отворила профил на апликација за запознавање за постари жени кои бараат секс со млади мажи – таканаречени пуми. Сексуалниот живот и е фантастичен па поради тоа истовремено излегува со неколку партнери истовремено.

„Никогаш не сум имала лошо искуство во кревет со млади луѓе, а една од причините зошто немам моногамен однос е и тој што мислам дека тие не би ми биле верни“, сепак признава таа.

Медиумите одамна се запознаени со нејзината приказна, а таа досега има дадено и неколку интервјуа, едно од нив може да го прочитате ТУКА.

Прочитај повеќе

Јована Јоксимовиќ се повлекува од тв-екраните… (ФОТО)

Васко Спасоски

Ефтин и безбеден лек против шеќерната болест е новото оружје против коронавирусот? (ФОТО)

Васко Спасоски

Нова војна помеѓу Џорџ Клуни и Бред Пит: Се скарале поради колешка, причината е бизарна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Направете сами: Цветни миризби во Вашиот дом

Слободен печат

Раперот Раста може да лежи во затвор од 3 до 12 години поради оваа фотографија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Патики, платформи, потпетици… Како обувките го менуваат изгледот на вашиот ЗАДНИК?

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Како во старите добри времиња: Анџелина Џоли, Бред Пит и децата во шопинг! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да се организирате за на патување? Список на предмети што ви требаат за на одмор

Слободен Печат

Ви испраќа топли поздрави: Лила Филиповска е првата наша јавна личност која замина на море! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Избегнете труење: Кое месо колку време може да стои во фрижидер и замрзнувач?

Слободен печат

Накова демантира дека има коронавирус и дека била уаспена поради непочитување на мерките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Поранешниот готвач на принцезата Дајана откри кое ѝ било омилено јадње

Слободен печат