21.8 C
Скопје

ФОТО: Тато Слаткар објави фотографија со неговиот наследник Моша!

Познатиот рапер Марко Маринковиќ – Слаткар за првпат на својот профил на Инстаграм сподели селфи-фотографија, а друштво му прави неговиот син Моша.

Моша е стар веќе неколку месеци, а интересно е тоа што кога се роди, Слаткар изјави дека нема намера да прави мекици, бидејќи тоа биле залудно потрошени пари.

Фото: Инстаграм

Исто така, познатиот рапер на интересен начин ја објави веста дека се родил неговиот наседник. Тој тогаш напиша вака:

– Се роди Моша Маринковиќ, голем да му расте!

Инаку како што знаете, ова е прво дете на познатиот рапер и поранешната мисица Сања Николиќ.

Поврзани вести

Познатиот југословенски киоск „К67“ беше поставен на „Тајмс Сквер“ во Њујорк: Но, дали светот знае за неговата културолошка историја?

Слободен Печат

Најмоќната деловна жена во светот: Шерил Сандберг прозборе дескриминацијата на жените во пандемијата

Слободен Печат

„Порака во шише го преминала Атлантикот“: По неколку години се создало неочекувано прекуокеанско пријателство

Слободен Печат

Погледнете што има да каже Ким Кардашијан за сопствениот љубовен живот

Слободен Печат

Џастин Бибер сподели ретка фотографија со неговиот татко: Тато, те сакам со целото мое срце

Слободен Печат

Погледнете кои хороскопски знаци се најдобри родители – рангирани!

Слободен Печат

Остави Коментар