• неговиот

ВИДЕО+ФОТО: Во автомобил му пронашле дрога, а во неговиот стан уште 4 килограми амфетамин

Полицијата во Белград заплени повеќе од четири килограми амфетамини и го уапси М.Г. (34), во чиј стан е пронајдена дрога, соопшти српското МВР. Претресот на станот во Чукарица, каде што живеел М.Г. и каде е запленет амфетамин, како и електронска вага за прецизно мерење, уследила откако полицијата го запре автомобилот управуван од осомничениот и пронашла …

ВИДЕО+ФОТО: Во автомобил му пронашле дрога, а во неговиот стан уште 4 килограми амфетамин Read More »