20.8 C
Скопје

Tag : Слаткар

Ви Препорачуваме Живот Забава Магазин Магазин слајдер Семејство Сцена

Марко Маринковиќ-Слаткар за флиперите, марихуаната, пелтечењето и музиката: Во времето на татко ми било незамисливо да има рапер кој пцуе и така чесно заработува пари, сега има повеќе опции

Мими Стојановска
После долго време и ниту едно интервју, Марко прифати да проговори за нешта за кои претходно не зборувал. Татковската улога заедно со пандемијата, го оттргнаа...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

ФОТО: Сања Николиќ и Слаткар го прославија првиот роденден на нивниот син Моша

И. Т
Синот на Сања Николиќ и Марко Маринковиќ попознат на јавноста како Слаткар, вчера наполни една година. По тој повод, Сања одлучи со своите обожаватели и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Слаткар објави фотка од Сања и синот Моша: Прво едно селфи, па може да почнеме со китење!

Васко Спасовски
Раперот Марко Маринковиќ или на јавноста познат како Слаткар на социјалните мрежи објави фотографија од неговата сопруга Сања Николиќ и синот Моша. На фотката која...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Тато Слаткар објави фотографија со неговиот наследник Моша!

Васко Спасоски
Познатиот рапер Марко Маринковиќ – Слаткар за првпат на својот профил на Инстаграм сподели селфи-фотографија, а друштво му прави неговиот син Моша. Моша е стар...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сања Николиќ во топ форма 6 месеци по породувањето: На фотографијата носи маица со силна порака!

Слободен Печат
Сања пред половина година стана мајка, а нејзината совршена линија освојува како и во нејзините почетоци на манекенската кариера. Сања Николиќ и Марко Маринковиќ Слаткар...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сања Николиќ и Слаткар го прошетаа синчето низ скопските улици (ФОТО)

Слободен печат
Сања Николиќ и Марко Маринковиќ – Слаткар пред неполн месец станаа родители за првпат. На 15 април се роди нивниот син Моша. View this post...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Слаткар откри како изгледа Сања Николиќ два дена по породувањето (ФОТО)

Слободен печат
Сања Николиќ, поранешна манекенка и сопруга на популарниот рапер Марко Маринковиќ – Слаткар го роди нивното прво дете, синот Моша. Слаткар е возбуден и среќен...
Еспресо Слајдер

Слаткар ќе стане татко: Сања Николиќ е бремена (ФОТО)

Слободен печат
Марко Маринковиќ – Слаткар новата година ја дочека со прекрасна вест. Неговата сопруга, поранешната водителка и манекенка Сања Николиќ е бремена. „Ќе бидам татко. 2020...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

ПЕЧАТ 2019: Перо се разведе, Марјана призна дека го сака Пеце, а Слаткар и Панчо ќе си „извадеа“ очи!

Слободен печат
Можеби македонската естрада не е голема како српската, бугарската или албанската, но и тоа како во 2019 година имаше настани и случки по кои ќе...
Еспресо Шоу биз

Слаткар: „Новиве генерации не се здрави, многу мафија, филмови и ку*ави“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Не помина многу време од „Одисеја“, раперот Марко Маринковиќ – Слаткар вчеравечер ја објави својата најнова песна со наслов „Бетмен“. Се разбира и оваа песна...