Една жена е згрозена од свекрвата која и упаѓа во спална за време на секс: Не се грижете, веќе сум го видела тоа!

Иако повеќето родители на сакаат да знаат за сексуалниот живот на своите деца, оваа мајка мисли поинаку.

Една жена која со сопругот живее во куќата не неговите родители, е многу лута на својата свекрва која често влегува во нивната спална соба и тоа за време на нивниот сексуален чин.

– Во текот на првите две години од нашиот брак, мојата свекрва ненадејно упаѓаше во нашата соба токму кога водевме љубов. Неважно колку е часот, влегуваше кај нас со желба за разговор, воедно охрабрувајќи не да продолжиме со акцијата, се присетува жената која сега живее со својот сопруг и децата во одделен дом.

– Иако постојано се трудевме да биде што можеме потивки, секој пат таа ќе не извадеше од памет. Неверојатно е како секој пат знаеше што правиме, без оглед колку и да бевме спонтани.

Прочитајте и...  Шер го потрошила своето богатство: Дали славната пејачка се бори со егзистенцијални проблеми?

Се уште сум убедена дека некаде имаше скриена камера, која, нормално, никогаш не успеав да ја пронајдам. И денес се плашам дека ќе влета од некаде, иако повеќе не живееме заедно, раскажа таа на Reddit.

Читателите биле загрижени.

Толку ми е жал! Тоа е одвратно и срамота, гласи еден коментар.

– Многу ми е жал што си морала со тоа да се соочиш. Тоа е така бизарно, додаде друг.

Оваа приказна ги наведе и другите да ги споделат своите искуства.

– Оф и мојата свекрва го прави тоа! Главно е многу бучна и има хронична кашлица, но кога јас и мојот сопруг сме интимни, се претворува во нинџа и влетува во соба без предупредување. Кога ќе почнеме брзо да се облекуваме, таа секогаш се смее и вели: Не се грижете, веќе сум го видела тоа“, истакна друга кориснична на порталот.

Прочитајте и...  Каква тајна Кејт Мидлтон и принцот Вилијам со години кријат од својот првороден син – принцот Џорџ?

Што е најлошото што на вас свекрвите ви го направиле? Пишете ни во коментар!

Поврзани вести

Никој не ја препозна Ријана: Го покри цело лице, но тетоважите ја издадоа!

Слободен Печат

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Слободен Печат

ФОТО: Уна Чолиќ, Миа Бјелогрлиќ, Ела Дворник… Погледнете какви ќерки имаат познатите личности од Балканот

Слободен печат

ФОТО: Тамара Тодевска стави нова тетоважа, овојпат не е стих од химната…

Ирена Трајкова

ВИДЕО: Зошто се расплака Дуа Липа?

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian