Една жена е згрозена од свекрвата која и упаѓа во спална за време на секс: Не се грижете, веќе сум го видела тоа!

Иако повеќето родители на сакаат да знаат за сексуалниот живот на своите деца, оваа мајка мисли поинаку.

Една жена која со сопругот живее во куќата не неговите родители, е многу лута на својата свекрва која често влегува во нивната спална соба и тоа за време на нивниот сексуален чин.

– Во текот на првите две години од нашиот брак, мојата свекрва ненадејно упаѓаше во нашата соба токму кога водевме љубов. Неважно колку е часот, влегуваше кај нас со желба за разговор, воедно охрабрувајќи не да продолжиме со акцијата, се присетува жената која сега живее со својот сопруг и децата во одделен дом.

– Иако постојано се трудевме да биде што можеме потивки, секој пат таа ќе не извадеше од памет. Неверојатно е како секој пат знаеше што правиме, без оглед колку и да бевме спонтани.

Прочитајте и...  Облачно време со локален дожд, температура до 24 степени

Се уште сум убедена дека некаде имаше скриена камера, која, нормално, никогаш не успеав да ја пронајдам. И денес се плашам дека ќе влета од некаде, иако повеќе не живееме заедно, раскажа таа на Reddit.

Читателите биле загрижени.

Толку ми е жал! Тоа е одвратно и срамота, гласи еден коментар.

– Многу ми е жал што си морала со тоа да се соочиш. Тоа е така бизарно, додаде друг.

Оваа приказна ги наведе и другите да ги споделат своите искуства.

– Оф и мојата свекрва го прави тоа! Главно е многу бучна и има хронична кашлица, но кога јас и мојот сопруг сме интимни, се претворува во нинџа и влетува во соба без предупредување. Кога ќе почнеме брзо да се облекуваме, таа секогаш се смее и вели: Не се грижете, веќе сум го видела тоа“, истакна друга кориснична на порталот.

Прочитајте и...  Виц на денот - Ноќевање

Што е најлошото што на вас свекрвите ви го направиле? Пишете ни во коментар!

Прочитај повеќе

Музичката икона Шер и на 74-годишна возраст изгледа како млада девојка: Сите знаеа дека ќе стане позната! (ФОТО)

Слободен Печат

Атрактивната Вики го сруши интернетот со снимка на која „виси“ од зграда: Сега позираше скроз гола! (ФОТО)

Васко Спасоски

Соседите сигурно уживаат: Хајди Клум дома се сонча гола! (ФОТО)

Васко Спасоски

Прво бараше да им се помогне на музичарите, а сега купи автомобил од 50.000 евра: Неда Украден се поднови со нов „ѕвер“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Моден камелеон: Сите стилски трансформации на Шарлиз Терон! (ФОТО)

Слободен Печат

Васил Тупурковски во „Еден на Еден“: Пријателите мислат дека Тито ми ги остави мене пурите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Сопругата на Хју Џекмен беше исмејувана поради насловната страница на познатиот австралиски магазин! (ФОТО)

Слободен Печат

„Така ми се заблагодари“: Сценаристот на „Ниски старсти“ по 28 години призна дека спиел со Шерон Стоун! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ален Исламовиќ станува политичар за да ги реши проблемите со мигрантите

Слободен печат

Цел свет ги гледа овие видеа: Ги собира бројките од часовникот и добива неверојатен број, секогаш истиот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Најголемите осудувачи се кријат во овие 2 хороскопски знаци

Слободен печат

Северина ја отвори летната сезона со фотографија во костим за капење

Слободен печат