18 C
Скопје

Tag : веќе

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Енди Мекдауел веќе не користи боја за косата: Не се запуштив, едноставно така ми се допаѓа!

Слободен печат
Актерката секогаш го негувала природниот изглед. Таа тврди дека никогаш не подлегнала на пластичните операции, а сега престанала и да користи боја за косата, бидејќи,...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Никогаш не го фрлајте веќе исцедениот лимон – Еве како можете да го употребите повторно!

Слободен печат
Лимонот навистина е чудотворно овошје, а добро е познато дека има повеќратна примена. Не само во исхраната, лимонот е феноменален и употреблив и во домаќинството,...
Еспресо

ВАКА ВЕЌЕ НЕ МОЖЕ: Кралицата Елизабета свика итен состанок поради Хари и Меган

Слободен печат
Британската кралица Елизабета Втора се очекува во понеделник да одржи состанок со принцот Хари, со цел да се обиде да ја реши кризата предизвикана од...
Еспресо Жена Магазин Секс

Една жена е згрозена од свекрвата која и упаѓа во спална за време на секс: Не се грижете, веќе сум го видела тоа!

Слободен печат
Иако повеќето родители на сакаат да знаат за сексуалниот живот на своите деца, оваа мајка мисли поинаку. Една жена која со сопругот живее во куќата...
Еспресо Шоу биз

Малечката принцеза веќе доби свој прекар во училиштето (ФОТО)

Слободен печат
Принцезата Шарлот минатата недела за првпат тргна во училиште, а на првиот ден од наставата таа пристигна во друштво на родителите и постариот брат Џорџ....
Еспресо Секс

Јасни знаци дека во вашата врска веќе нема љубов

Слободен печат
Сосема е нормално секоја врска одреден период да поминува низ криза, како и тоа дека е потребно да се вложи нешто повеќе труд, за љубовта...
Здравје Магазин

Имунитетот веќе подолго време ви е опаднат? Еве како на најприроден начин повторно да го зајакнете!

Слободен печат
Сигурно веќе знаете дека здравјето доаѓа од устата, па кога веќе е така, погрижете се вашата исхрана да биде избалансирана и разновидна, внесувајте доволно овошје,...
Забава Магазин

Го фрлил фрижидерот во провалија: По потегот на полицијата веќе ништо слично нема да му падне на памет (ВИДЕО)

Слободен печат
Маж вработен во продавница за бела техника решил да ја исмее идејата за рециклирање, па така во шпанскиот регион Алемерија во провалија фрлил скршен фрижидер....
Еспресо Мода

Доколку веќе не сте ја купиле: Зошто треба да купите „баскет баг“ за оваа сезона (ФОТО)

Слободен печат
Оваа популарна торба се појави одеднаш и се чини дека нема намера да се симне од модниот трон во светот на популарните детали. Кој би...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

„Затни ја устата веќе“ – Марија Шерифовиќ со раце и ја затна устата на Карлеуша, а потоа и го фрли столчето (ВИДЕО)

Слободен печат
Напнато ќе биде во новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“, погледнете ја кавгата меѓу Марија и Јелена. Во новата епизода од емисијата „Ѕвездите на Гранд“...