Tag : грижете

Вести Македонија

Филипче до лекарите: Грижете се за себе, за да можете да и натаму да се грижите за пациентите

По повод, Меѓународниот ден на здравјето, 7 април, со обраќање до здравствените работници, Министерот за здравство, Венко Филипче им оддава признание за клучната улога која...
Еспресо Жена Магазин Секс

Една жена е згрозена од свекрвата која и упаѓа во спална за време на секс: Не се грижете, веќе сум го видела тоа!

Слободен печат
Иако повеќето родители на сакаат да знаат за сексуалниот живот на своите деца, оваа мајка мисли поинаку. Една жена која со сопругот живее во куќата...