6 C
Скопје

Џенифер Анистон го прогонува и шпионира поранешниот сопруг

Џенифер Анистон се обидува да дознае се од неговиот приватен живот, колку што е можно повеќе…

Како што пренесуваат американските таблоиди, Џенифер Анистон наводно го шпионира својот поранешен сопруг Џастин Теру.

Славната актерка, како што велат, станала многу посесивна и буквално игра „мачка и глушец“ со Џастин. Таа се обидува да ги дознае сите детали од неговиот приватен живот, колку што е тоа можно и изводливо.

 

инстаграм

Таблоидот оди и чекор понатаму, тврдејќи дека се таа се смирила со поранешниот сопруг Бред Пит, со цел Џастин да го направи љубоморен.

Џенифер токму по пропаднатиот брак со Бред својата среќа се обиде да ја пронајде со три години помладиот актер Џастин Теру. Меѓутоа, парот по две ипол години брак одлучи да се разведе.

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 16 април: Ве очекува прилика да ги покажете своите таленти

Поврзани вести

Боби Браун за врската со Витни: Прекумерно се дрогиравме и опивавме

Слободен печат

Редовно пијте јогурт или кефир: Научниците за прв пат откриваат механизам со кој пробиотиците можат да штитат од патогени инфекции

Слободен печат

Хороскопски знаци кои обожаваат прегратки – Со гушкање можете веднаш да ги освоите!

Слободен печат

ВИДЕО | Џим Џармуш сними краток филм за модната куќа „Сен Лоран“: Нереален, мрачен, но и многу шик!

Слободен печат

Почина Хелен Мекрори ѕвездата од „Peaky Blinders“

Слободен печат

ФОТО | Повеќе никој не се сомнева дали е син на Чарлс: Фотографија од 1957-та јасно покажува дека принцот Хари е копија на неговиот дедо Филип

Слободен печат

Остави Коментар