Џејсон Момоа го нападнаа поради тоа што и го прави на мечката: „Тоа е злоставување“ (ВИДЕО)

Џејсон Момоа, легендарниот Кал Дрого од Игра на тронови, на Инстаграм објави видео на кое се најде очи во очи со огромната мечка тешка 400 килограми.

На снимката Џејсон во устата става бисквит, а потоа од својата уста и дава на мечката.

„Што се правам поради уметноста“, напиша тој покрај видеото кое го прегледаа повеќе од два милиони луѓе.

Иако некои негови фанови беа воодушевени од видеото, тоа сепак не им се допадна на сите. Многумина пишуваа дека се разочарани бидејќи мечката се користи за снимање наместо да е на слобода во своето природно опкружување.

Прочитајте и...  Пјер Марколини е најдобар слаткар во светот, неговите чоколади чинат и повеќе од 100 долари

Поврзани вести

Од коронавирусот почина Зоран Росоманов, зетот на легендарната Виолета Томовска

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Посна македонска кујна – Вргањ со зеленчук (РЕЦЕПТ)

Милена Ризовска

Џенифер Лоренс остана без својот имот кој беше опустешен од  ужасен пожар

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО | Белата куќа во празнично руво: Меланија Трамп е подготвена за последниот Божиќ, како прва дама!

Слободен Печат

Били Ајлиш откри како карантинот влијаел на нејзината креативност и создавање нова музика

Слободен Печат

Џенифер Лопез го прослави објавувањето на својата нова песна со виртуелна забава

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian