8 C
Скопје

Деми Мур сè уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Актерката Деми Мур (57) со колегата и поранешен сопруг Ештон Кучер (42) беше во брак од 2005-та до 2013-та година. После разводот, како што тогаш се пишуваше, тој заминал на планина со цел да се избори со емотивната драма.

Наводно една недела бил оддалечен од сите, но актерката сега напоменува дека сепак таа е личноста која мора да се бори со последиците од неговото однесување во бракот.

Фото: Профимедиа

Деми не сокрива дека сопругот ја изневерувал, но и неколку пати досега открива и дека тој ја терал на секс во тројка, на што се согласила иако тоа вистински не го сакала.

„Сакав да му докажам колку забавна и одлична можам да бидам, но знам дека тоа беше грешка“.

Прочитајте и...  Сериозни здравствени проблеми предизвикани од носењето тесни чевли
Фото: Профимедиа

Уште една пикантерија од нивниот интимен живот е тоа што Ештон од неа барал да уринира врз него.

„Беше толку понижувачки и одвратно, уште имам трауми од нашиот однос“, изјави неодамна Деми.

Фото: Профимедиа

Актерката позади себе има уште два брака – со Брус Вилис, со кој има три ќерки и со Фреди Мур. Ештон сега е во брак со Мила Кунис со која доби ќерка и син.

Фото: Профимедиа

Деми Мур за себе сега вели дека е среќна, слободна и неоптеретена со односите. Таа ќе глуми во подкастот на „Dirty Diana“.

Поврзани вести

Запленета рекордна количина дрога на хрватско пристаниште: Околу 500 килограми кокаин скриени во контејнер со банани

Слободен печат

Силен земјотрес од 5,2 степени регистриран кај грчките острови Нисирос и Кос

Слободен печат

Горди и своеглави: Хороскопски знаци кои не сакаат никој да им наредува

Слободен печат

Откриено што бара Канје Вест од Ким Кардашијан во документите за развод

Слободен печат

Владата предлага кризна состојба до крај на годината

Слободен печат

Пролетен маникир во беж нијанси за префинет изглед

Слободен печат

Остави Коментар