дома Тагови развод

Таг: развод

Актуелно

Едно лице загина во сообраќајка на патот Тетово-Јажинце

Педесетгодишен жител на Доброште го загуби животот, а едно женско лице со сериозни телесни повреди е префрлено на скопските клиники по тешката сообраќајна несреќа...