Деловни комбинации за есента: Игра од класичните кроеви и тренди детали (ФОТО) - Слободен печат

Деловни комбинации за есента: Игра од класичните кроеви и тренди детали (ФОТО)

Почетокот на есенската сезона ви донесува поврат на топлите материјали, долгите ракави, но и раскошните трендови кои лесно ќе ја променат внатрешноста на деловниот ормар.

Играта на силуетите и класичните кроеви, неутралните тонови и тренди детали ќе бидат совршената формула за деловните комбинации кои освен што се примерни, истовремено се и привлечни.

Ние ви нудиме неколку одлични креации и идеи, на вас останува паметно да ги искористите…

https://www.instagram.com/cocobeautea/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

Sweater days ahead 🍂

A post shared by FUNDA CHRISTOPHERSEN (@fundachristophersen) on

 

Прочитај повеќе

Хороскоп за 18 јануари – Прочитајте што ве очекува оваа сабота!

Слободен печат

Виц на денот: Прошетка

Слободен печат

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Слободен печат

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Слободен печат

Идеи за прослава на детски роденден: Нека биде настан за паметење!

Слободен печат

Остави Коментар

6 + eight =

Прочитај повеќе

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Слободен печат

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Слободен печат

Знаете ли да преговарате со вашиот тинејџер?

Слободен печат

Мексиканската Барбика ја засени познатата водителка за временска прогноза! (ФОТО)

Слободен печат

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Слободен печат

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Слободен печат