Дали петтото дете е на пат? (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоОстанатoСпортШоу биз

Дали петтото дете е на пат? (ФОТО)

Дали Џорџина е повторно бремена, еве ја фотографијата која поттикна сомнежи!

Кристијано Роналдо ја освои наградата „Marca Leyenda“ која му беше врачена во Мадрид, но сите зборуваат за нешто сосема друго.

Имено, на настанот му се придружи и 25-годишната вереничка Џорџина Родригез во прилепен фустан во крем боја и високи потпетици.

Шпанската убавица откри заоблено стомаче и така ги поттикна зборувањата дека таа повторно е бремена со вереникот Роналдо.

Бидејќи Џорџина редовно вежба и се храни здраво и својата затегната фигурна редовно ја покажува на социјалните мрежи, овие фотографии предизвикаа сомнежи за бременост кај фановите на славниот пар.

Некои се уверени дека таа е бремена, а други сметаат дека кадарот на фотографијата е лош и дека собраниот дел од фустанот дал таква слика.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close