6.8 C
Скопје

Tag : родригез

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Џенифер Лопез е минато за него: Алекс Родригез ужива во прегратките на оваа убавица!

Слободен печат
Целиот свет зборува за ова… Иако раскинаа пред нешто помалку од еден месец, странските медиуми пишуваат дека Алекс Родригез веќе ја преболел Џенифер Лопез. Упатените сега тврдат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Вака демантираат тие: Џеј Ло и Алекс се сè уште среќно заљубени, не се одделуваат еден од друг!

Слободен печат
Со денови светските медиуми пишуваат дека музичката и филмска ѕвезда ја раскинала веридбата со поранешниот спортист, но нивните најнови фотографии го покажуваат спротивното… Изминатата недела...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Совршено стилски усогласени: Џенифер Лопез и Алекс Родригез во никогаш помоќно модно издание! (ФОТО)

Слободен печат
Тие поставуваат нови стандарди за облекувањето… Џенифер Лопез и Алекс Родригез водат сметка за секој детаљ, па така тие секогаш се трудат да се појават...
Магазин Магазин слајдер Сцена

10 спални, фонтана, куќа за гости, 12 бањи: Џеј Ло и нејзиниот вереник купија луксузен имот од 40 милиони долари

Слободен печат
Латино дивата и згодниот бејзбол играч купија нов луксузен имот на еден остров во Мајами… Латино дивата и американска пејачка Џенифер Лопез (51) и нејзиниот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Погледнете каква куќа купувааат Џенифер Лопез и Алекс Родригез (ФОТО)

Слободен печат
Џеј Ло е една од ѕвездите која се одлучи да ја замени својата вила со нова, па така со својот вереник Алекс Родригез започнаа да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во бикини на тераса: Геогрина Родригез покажа колку е вредна во изолација (ФОТО)

Слободен печат
Веќе е познато дека вереницата на Роналдо секојдневно тренира… а сега гледаме дека тоа се исплати. Кристијано Роналдо и неговата вереница Георгина Родригез се иолирани...
Магазин Сцена

Коронавирусот им ги расипа плановите: Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез ја одложуваат венчавката!

Слободен печат
Пандемијата на коронавирусот им ги расипа плановите на светските ѕвезди… Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) и нејзиниот вереник, поранешниот голфер Алекс Родригез (44) открија...
Магазин Сцена

Еве која убавица се грижи за стајлингот на Роналдо во карантин (ВИДЕО)

Слободен печат
Популарниот фудбалер Кристијано Роналдо е во самоизолација со својата вереница Георгина Родригез, а бидејќи ниту тој за време на пандемијата на коронавирусот не може да...
Еспресо Шоу биз

Додека Џорџина јаде шпагети, невозможно е да не погледнете во нејзиното деколте (ФОТО)

Слободен печат
Џорџина Родригез ги воодушеви обожавателите со атрактивна фотографија од ресторан на која се истакна нејзиното деколте. Вереницата на Роналдо уживаше во тестенините, но на нејзините...
Еспресо Шоу биз

ОВА Е НЕЈЗИНАТА ГОЛЕМА ЖЕЛБА: Џеј Ло откри дека сака уште едно дете (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез за странските медиуми откри дека размислува за проширување на семејството. Имено, оваа 50-годишна дива за „People“ откри дека сака...