Категорија: Магазин

Жена Магазин Магазин слајдер

Овој модел на панталони станува се попопуларен: Во нив секоја фигура изгледа повитко! (ФОТО)

Слободен печат
Ова лето на овие панталони ниту една жена нема да им одолее… Парео-панталоните ова лето ќе бидат задолжително парче во гардероберот на секоја жена од...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 23 јуни: За многу работи сте живееле во заблуда

Слободен печат
Овен Прифатете ја идејата или решението на вашиот партнер. Нема потреба емоционално да се надмудрувате во „трка“ во која нема победник. Вложивте многу напор и...
Забава Магазин Магазин слајдер

Најглупавиот турист досега – Еве зошто никогаш не смеете да погалите лав (ВИДЕО)

Слободен печат
Сигурно дека сите би сакале барем еднаш во животот да погалиме некое диво животно, но сепак тоа не е воопшто добра идеја. Тоа ни го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Момчето на најзгодната хрватска навивачка и го снимал задникот додека таа возела велосипед: Видеото е прегледано 59.000 пати

Слободен печат
Најзгодната хрватска навивачка и старлета Ивана Кнол (27) своите обожаватели на социјалната мрежа Инстаграм ги почасти со провокативно видео кое го снимило нејзиното момче. Како...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пинк го исмеа митингот на претседателот: „Мајмунска работа“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачката уште еднаш ја искористи приликата да го искаже своето не толку позитивно мислење за американскиот претседател, Доналд Трамп. Пејачката Пинк, позната по тоа што...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кратко траеше љубовта: Стефан од „Некст тајм“ раскина со манекенката Маја Ристевска! (ФОТО)

Васко Спасоски
Тивко ја започнаа, но и тивко ја прекинаа љубовната врска познатиот музичар Стефан Филиповски од дуото „Некст тајм“ и манекенката Маја Ристевска. Познатиот пејач наводно...
Здравје Магазин Магазин слајдер

Научниците открија дека антителата нагло исчезнуваат откако ќе се прележи коронавирусот

Слободен печат
Нивото на антитела кај пациентите кои го прележале КОВИД-19 значително опаѓа два до три месеци по заразата и кај симптоматските и кај асимптоматските пациенти, покажува...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Каква мајка, таква ќерка: Наследничката на Синди Крафорд фотографирана во тесни хеланки и топче за гради! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската манекенка и актерка Каја Џордан Гербер (18) е фотографирана како се шета по улиците на Лос Анџелес во тесни хеланки и топче на градите....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во црвено одело и без градник – Никој не остана рамнодушен на деколтето на Николина Пишек (ФОТО)

Слободен печат
Николина Пишек важи за една од најдобро облечените жени на Балканот, а со новата фотографија им ја заскокотка фантазијата на многу мажи, а жените и...