Брена се вклучи во живо од луксузната вила, вниманието на фановите го привлече еден детаљ зад неа (ФОТО+ВИДЕО)

инстаграм

Лепа Брена се вклучи во пренос во живо од својата луксузна вила, а некои нејзини фанови забележаа детаљ зад неа кој таа случајно го покажа.

59-годишната балканска ѕвезда запеа за своите фанови на социјалните мрежи, а додека таа пееше, зад нејзината глава се покажа сликата на ѕидот, на која се наоѓа токму таа од младите денови.

„Ja nemam drugi dom. Poželi sreću drugima”, напиша таа покрај видеото кое го сподели на Инстаграм, а кое го погледнаа околу 130 илјади луѓе.

Бројни комплименти Брена доби на сметка на своите вокални способности, а некои во коментарите напишаа дека таа заслужува многу поголем портрет.

На Инстаграм сподели и кадар со своите миленици, за кои доби повеќе од 11 илјади лајкови, а вниманието го привлече името на едно од кучињата. „Вечерна прошетка Бекс – акита и Тито – француски булдог“, напиша таа покрај фотографијата.

View this post on Instagram

Vecernja setnja?Beks- akita i Tito- franc buldog?

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Видео на денот