• привлече

Најмладата милијардерка се пофали какви чевли и ташни поседува: Една ташна го привлече вниманието на сите (ФОТО)

Најмладата светска милијардерка Кајли Џенер често сака со своите обожаватели на социјалните мрежи да ги споделува деталите од својот приватен живот. Сестрата на Ким Кардашијан тоа го прави главно преку социјалната мрежа Инстаграм, а овој пат таа своите следебници ги почасти со нов материјал… Имено, Кајли се „фатила за работа“ па почнала да го средува …

Најмладата милијардерка се пофали какви чевли и ташни поседува: Една ташна го привлече вниманието на сите (ФОТО) Read More »