СО СВОИТЕ ГРИМАСИ ГО НАСМЕА ЦЕЛИОТ СВЕТ: Синот на Рожер Федерер на Вимблдон ги привлече сите погледи (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

СО СВОИТЕ ГРИМАСИ ГО НАСМЕА ЦЕЛИОТ СВЕТ: Синот на Рожер Федерер на Вимблдон ги привлече сите погледи (ФОТО)

Роџер Федерер овие денови игра на Вимблдон, а еден од неговите најстрасни фанови е никој друг туку неговиот петгодишен син.

Нема кој не гледаше во петгодишниот син на Роџер Федерер и Мирка Федерер на Вимблдон.
Федерер овие денови игра на Вимблдон, а еден од неговите најстрасни фанови е никој друг туку неговиот петгодишен син.

Близнаците Лени и Лео, но и близначките Мила Роуз и Шарлен Рива, како и неговата сопруга мирка Федерер не ги пропуштаат натпреварите на тенисерот и му ја даваат најголемата поддршка.

Меѓутоа еден од близнаците го привлече сето внимание со своите гримаси! Тој на трибините ги покажа сите можни емоции, од лутење, изненадување, па до досада, но и забавување со мама.

Пресладок е нели?

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close