13 C
Скопје

Tag : погледи

Магазин Магазин слајдер Сцена

Изгледа дека годините не ѝ можат ништо! Сара Џесика Паркер и на 55 години мами погледи на плажа (ФОТО)

Слободен печат
Таа може да се пофали со совршен изглед и во шестата деценија… Часовите по танцување на кои одела како мало девојче дефинитивно се исплатиле. Сара...
Еспресо Шоу биз

Некогаш најубавата лото девојка и во седмата деценија мами погледи (ФОТО)

Слободен печат
Ретко која јавна личност на овие простори предизвикува така долго интерес во јавноста и медиумите како што тоа е случај со Сузана Манчиќ. Имено, таа...
Еспресо Мода Шоу биз

Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Слободен печат
Доколку ви е потребна инспирација за елегантен стајлинг, Џеј Ло ќе ви даде одлична идеја. Таа со годините изгледа се подобро, како и нејзините модни...
Еспресо Шоу биз

ЏОРЏИНА РОДРИГЕЗ се појави во свилена „пижама“ и ги ОСВОИ СИТЕ ПОГЛЕДИ (ФОТО)

Слободен печат
Џорџина Родригез се појави на ревијата на италијанската дизајнерка Алберта Ферети на миланската Недела на модата и го украде целото внимание. Убавата девојка на Кристијано...
Еспресо Мода

Без грешка: Емили Ратајковски прошета во фустан со кој привлече погледи (ФОТО)

Слободен печат
Летните температури можат да бидат брутални и едноставно е претопло за да носите панталони. Емили Ратајковски има едноставно решение кое можете да го извлечете од...
Еспресо Шоу биз

СО СВОИТЕ ГРИМАСИ ГО НАСМЕА ЦЕЛИОТ СВЕТ: Синот на Рожер Федерер на Вимблдон ги привлече сите погледи (ФОТО)

Слободен печат
Нема кој не гледаше во петгодишниот син на Роџер Федерер и Мирка Федерер на Вимблдон. Федерер овие денови игра на Вимблдон, а еден од неговите...
Еспресо Мода

Стајлинг кој ги отсликува 70-те: АМАЛ КЛУНИ мамеше погледи со овој фустан (ФОТО)

Слободен печат
Сопругата на славниот актер ѕвезда во Италија… Погледнете го стајлингот на Амал Клуни. Амал (41) и Џорџ Клуни беа сликани во Рим каде холивудскиот актер...
Еспресо Шоу биз

Пензионерка која мами погледи (ФОТО)

Слободен печат
Линдзи Вон, познатата американска скијачка која поради повреда на коленото се пензионираше оваа година, не крие дека морето и одговара повеќе од снегот, на кој...