13 C
Скопје

ЏОРЏИНА РОДРИГЕЗ се појави во свилена „пижама“ и ги ОСВОИ СИТЕ ПОГЛЕДИ (ФОТО)

Џорџина Родригез се појави на ревијата на италијанската дизајнерка Алберта Ферети на миланската Недела на модата и го украде целото внимание.

Убавата девојка на Кристијано Роналдо ја следеше ревијата од првиот ред, а погледите ги привлече со комбинацијата која се состои од свилени пантолони и блуза која изгледа како луксузна пижама.

View this post on Instagram

Love? #georginagio

A post shared by ???????? ????í???? (@georginassiide) on

На лицето имаше минимален мејк-ап, а внимание привлече и нејзиниот огромен дијамантски прстен на нејзината лева рака. Само неколку дена порано.

Роналдо во интервјуто за британската телевизија изјави дека во иднина планира венчавка со Родригез, со која ја има едногодишната ќеркичка Алана Мартина.

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Остави Коментар