Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО) - Слободен печат

Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Доколку ви е потребна инспирација за елегантен стајлинг, Џеј Ло ќе ви даде одлична идеја.

Таа со годините изгледа се подобро, како и нејзините модни комбинации. Овој пат се надмина дури и себе си.

Уште еднаш успеа да го украде вниманието на сите присутни со својата појава. На премиерата на новиот филм, која беше одржана во Њујорк, се појави во сатенски пантолони и џемпер со интересни детали од крзно.

профимедиа

Зеланата боја на вистински начин го истакна нејзиниот прекрасен тен, а дизајнерите велат дека токму оваа нијанса одлично им одговара на сите.

На половината носеше тенок ремен, а особено интересен детал беше нејзината минијатурна торбичка.
Салонките во иста боја само го надополнија одличниот стил.

Прочитајте и...  Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?
профимедиа

Не ни очекуавме нешто лошо од неа? Се согласувате?

Прочитај повеќе

Фатална Колумбијка која мами воздишки кај мажите ширум светот (ФОТО)

Слободен печат

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Слободен печат

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?

Слободен печат

Ана Николиќ во егзотично издание што го „запали“ Инстаграм! (ВИДЕО)

Слободен печат

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

eleven + 15 =

Прочитај повеќе

Блејк Лајвли како божица искочена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат

Наташа Беквалац како што не сте ја виделе досега: Кафена коса и наочари за гледање! (ФОТО)

Слободен печат

Брајант и Коелјо заедно пишувале книга за децa: Кога слушнал дека загинал, писателот решил сѐ да избрише

Слободен печат

Братот на Ники Минаж силувал дете од 11 години: Реакцијата на раперката ја налути јавноста, а монструмот е осуден на 25 години затвор

Слободен печат

Нејзиното лице е сто проценти пластика: Фановите шокирани од изгледот на славната русокоса (ФОТО)

Слободен печат

Мекгрејди: Коби секогаш ми зборуваше дека сака да умре млад и да стане бесмртен (ВИДЕО)

Слободен печат