Tag : дивата

Жена Магазин Магазин слајдер

Експлозија од бои во режија на Џеј Ло: Латино дивата главна атракција на улиците во Њујорк! (ФОТО)

Слободен печат
Латино дивата се прошета во ефектно парче облека и никого не остави рамнодушен… Џенифер Лопез (51) е сликана на улиците во Њујорк во ефектен стајлинг,...
Еспресо Мода Шоу биз

Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Слободен печат
Доколку ви е потребна инспирација за елегантен стајлинг, Џеј Ло ќе ви даде одлична идеја. Таа со годините изгледа се подобро, како и нејзините модни...
Еспресо Шоу биз

Цеца во бањарка на плажа – Фолк дивата „ги полни батериите“ пред свадбата (ВИДЕО)

Слободен печат
Најголема балканска фолк дива Светлата Цеца Ражнатовиќ овие денови ја подготвува свадбата за својот син Вељко Ражњатовиќ и неговата вереничка Богдана, исчекувајќи го моментот кога...
Еспресо Шоу биз

Џенифер ги покажа совршените мускули: Еве како вежба латино дивата (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатата пејачка Џенифер Лопез со последната објава на Инстаграм ги воодушеви фановите. Имено, таа поставила фотографија на која позира во кратка маица, па го покажа...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез: Тажна сум и срцето ми е скршено (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Лопез во моментов е на својата четврта турнеја „It`s my party tour“, која ја организираше како своја прослава за 50-тот роденден што го прослави...