Џенифер ги покажа совршените мускули: Еве како вежба латино дивата (ВИДЕО)

Познатата пејачка Џенифер Лопез со последната објава на Инстаграм ги воодушеви фановите.

Имено, таа поставила фотографија на која позира во кратка маица, па го покажа и совршено обликуваниот стомак со кој не можеат да се пофалат ниту двојно помлади девојки.

Џенифер тајната за својот добар изглед ја крие во здравата исхрана и редовните тренинзи, а ние во продолжение ви претставуваме некои од нејзините тренинзи:

Прочитајте и...  Поранешната пријателка Меган Маркл објави значајна порака, сите мислат дека е упатена до неа!

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар