23 C
Скопје

Tag : не

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

ВИДЕО: 5 потцентени филмови со Ал Пачино кои можеби не сте ги гледале, а би требало!

Слободен печат
Ал Пачино и зборот потценетост никогаш не би требало да стојат во една иста реченица. Сепак, се работи за еден од најсаканите, но секако и...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Сакате добрата енергија да е присутна во вашиот дом? Тогаш, никогаш не ги фрлајте овие работи!

Слободен печат
Често ќе прочитате кои работи и предмети не треба да ги задржите во домот, поточно кои работи морате да ги отстраните со цел да привлечете...
Здравје Магазин Магазин слајдер

Зошто не треба да јадете и пиете од пластични чаши и чинии?

Слободен печат
Употребата на пластични садови, прибор за јадење и чаши, не е сигурнa колку што сметаат потрошувачите, без оглед на тоа дали на пакувањето на овие...
Магазин Магазин слајдер Храна

Занимација за ова попладне – Брзо и неодоливо вкусно: Колаче со кокос за кое не ви е потребно брашно и шеќер (ВИДЕО)

Слободен печат
Доколку сте љубител на оние брзи рецепти за колачи кои бараат мал труд и време, ова е совршениот рецепт за вас. Затоа денес ви претставуваме...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Одличен трик: Еве како темната облека да не ви избледува повеќе

Слободен печат
Ви нудиме трик со чија помош вашата темна облека нема да избледува по перењето. Сите знаеме дека „мааната“ на темната облека е тоа што со...
Здравје Магазин

Ова не е само обично смути – Зошто светот полуде по појадокот во чаша?!

Слободен печат
Не станува збор за обично смути, туку за рецепт кој е прилагоден за прв оброк во денот, кој ќе ве држи сити до ручекот, а...
Еспресо Магазин Шоу биз

Што прават членовите на кралското семејство кога ништо не прават?

Слободен печат
Медиумите и светската јавност со големо внимание ги следат ангажманите на кралското семејство, но дали сте се запрашале што прават тие по цел ден кога...
Еспресо Шоу биз

Додека Џорџина јаде шпагети, невозможно е да не погледнете во нејзиното деколте (ФОТО)

Слободен печат
Џорџина Родригез ги воодушеви обожавателите со атрактивна фотографија од ресторан на која се истакна нејзиното деколте. Вереницата на Роналдо уживаше во тестенините, но на нејзините...
Еспресо Шоу биз

Сања Кужет – Досега сигурно не сте ја виделе во вакво издание (ФОТО)

Слободен печат
Сања Кужет веќе со години наназад важи за една од најзгодните водителки во Србија. Сања одлучи на кратко да го промени својот имиџ и да...
Еспресо Шоу биз

Од музика не се живее, Тијана Дапчевиќ стана земјоделец (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка и од неодамна актерка која дополнително се истакна со својот лик во серијата „Преспав“ Тијана Дапчевиќ призна дека музиката не носи доволно пари...