Tag : латино

Жена Магазин Магазин слајдер

Експлозија од бои во режија на Џеј Ло: Латино дивата главна атракција на улиците во Њујорк! (ФОТО)

Слободен печат
Латино дивата се прошета во ефектно парче облека и никого не остави рамнодушен… Џенифер Лопез (51) е сликана на улиците во Њујорк во ефектен стајлинг,...
Еспресо Мода Шоу биз

Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Слободен печат
Доколку ви е потребна инспирација за елегантен стајлинг, Џеј Ло ќе ви даде одлична идеја. Таа со годините изгледа се подобро, како и нејзините модни...
Вести Македонија

Македонските танчери СВЕТСКИ ШАМПИОНИ во Латино Шоу

Слободен печат
Танчерите од „Eat The Beat“ од Скопје, остварија неверојатен резултат на Светското Првенство во Латино и Синхро кое се одржа во Сараево, БиХ. По пауза...
Еспресо Шоу биз

Џенифер ги покажа совршените мускули: Еве како вежба латино дивата (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатата пејачка Џенифер Лопез со последната објава на Инстаграм ги воодушеви фановите. Имено, таа поставила фотографија на која позира во кратка маица, па го покажа...
Еспресо Шоу биз

Нежната страна на Алекс Родригез: Емотивно видео за роденденот на Џеј Ло (ВИДЕО)

Слободен печат
Латино дивата Џенифер Лопез вчера го прослави 50-от роденден. Актерката и пејачка доби многу пораки и честитки, а една од најубавите сигурно е онаа која...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез: Тажна сум и срцето ми е скршено (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Лопез во моментов е на својата четврта турнеја „It`s my party tour“, која ја организираше како своја прослава за 50-тот роденден што го прослави...
Некатегоризирано

Еден од најомилените лaтино пејачи на сите времиња доби 43-годишен син (ФОТО)

Слободен печат
Шпанскиот суд денес пресуди дека Хулио Иглесиас е татко на 43-годишен маж, решавајќи го така триесет години стариот спор за утврдување на татковство, бидејќи славниот...