Цеца во бањарка на плажа – Фолк дивата „ги полни батериите“ пред свадбата (ВИДЕО)

Најголема балканска фолк дива Светлата Цеца Ражнатовиќ овие денови ја подготвува свадбата за својот син Вељко Ражњатовиќ и неговата вереничка Богдана, исчекувајќи го моментот кога ќе стане баба, но и ужива, како што вели и самата, слушајки го звукот на брановите на плажа.

Имено, Цеца, објави видео, снимка на која шета на плажа во бањарка и ужива во мирисот на море и звуците на брановите.

 

– Звукот на брановите, напиша таа на снимката која ја објави на својот Инстаграм профил.

Таа во моментов е на Кипар, каде се релаксира за свадбата на синот Вељко која е закажана за 24. ноември.

Прочитајте и...  Анастасија Ражнатовиќ отворено проговори за љубовниот живот на Цеца: Едвај чекам да се омажи!

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар