• полни

Принцот Луис денес полни три години: Кејт Мидлтон и принцот Вилијам објавија фотографија од најмалиот син!

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам денес објавија нова фотографија од најмладиот син, принцот Луис. Кејт Мидлтон и принцот Вилијам сега веќе и со традиција, секој роденден на своите деца го прославуваат така што, меѓу останатото, објавуваат и нова фотографија на официјалниот Инстаграм профил. Денес малечкиот принц го слави својот трет роденден, а фотографијата наводно ја …

Принцот Луис денес полни три години: Кејт Мидлтон и принцот Вилијам објавија фотографија од најмалиот син! Read More »