Tag : себе

Магазин Магазин слајдер Сцена

Пирс Броснан (66) не личи на себе: Ниту трага од Џејмс Бонд! (ФОТО)

Слободен печат
Актерот кој најмногу го паметиме по улогите во филмовите на Џејмс Бонд, 66-годишниот Пирс Броснан, овие денови го промени изгледот. Пирс, по потекло од Ирска,...
Забава Магазин

Сакал да ја бакне девојката покрај себе на „Kiss Cam“, не можеше да поверува што направи таа (ВИДЕО)

Слободен печат
Сите знаат за непријатноста наречена „Kiss Cam“, особено популарна на американските кошаркарски натпревари – камерата „уловува“ некој пар во публиката и ги прикажува на голем...
Еспресо Шоу биз

„Плејбој“ објави уште една фотка од Памела Андерсон, на себе има само штикли (ФОТО 18+)

Сободен печат
Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат. Екипата од најпознатиот машки...
Еспресо Мода Шоу биз

Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Слободен печат
Доколку ви е потребна инспирација за елегантен стајлинг, Џеј Ло ќе ви даде одлична идеја. Таа со годините изгледа се подобро, како и нејзините модни...
Еспресо Шоу биз

Кристина Агилера не може да се насмее поради ботоксот! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Кристина Агилера во текот на деведесеттите и раните двеилјадити години беше на врвот на својата кариера. Откако од Дизни беше прогласена за “глас на...
Вести Македонија Регион

Ципрас: За Договорот од Преспа, Мицотакис се надмина себе си во хипокризијата и демагогијата

Слободен печат
Онаму каде што навистина господинот Мицотакис и Владата се надминаа себе си во хипокризија и демагогијата е Договорот од Преспа, порача лидерот на СИРИЗА Алексис...
Еспресо Шоу биз

Ретко кој би се осмелил да го облече она што Карлеуша го носеше на себе (ФОТО)

Слободен печат
Од сини перја, до нежен розев фустан, па се до дречливо зелен фустан кој е последната комбинација во која Јелена Карлеуша се појави на снимањето...
Магазин Семејство

7 работи кои задолжително СЕКОЈА МАЈКА треба да ги направи

Слободен печат
Жените, односно супержените кои покрај своите проблеми ги решаваат и проблемите на целото семејство заслужено треба да одвојат време и за себе. Жената прави се...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Без грам срам Кејт го носела овој фустан на себе кога прв пат го сретнала Вилијам, а еве каков бил неговиот КОМЕНТАР! (ФОТО)

Слободен печат
Фустанот во кој војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон го завела принцот Вилијам е парче облека за кое никогаш не би ни помислиле дека ќе му...
Ваш агол

Зошто инвеститорите оставаат толку ѓубре зад себе? (ФОТО)

Слободен печат
Граѓани од скопската населба Тафталиџе револтирани од односот на инвеститорите ни испратија неколку фотографии на кои јасно се гледа дека по изградба на зградата во...