„Плејбој“ објави уште една фотка од Памела Андерсон, на себе има само штикли (ФОТО 18+)

Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат.

Екипата од најпознатиот машки магазин во светот секојдневно објавува стари фотки и голи убавици, па таму можат да се видат некои од најубавите голи жени од 60-те па се до денес.

Најмногу внимение, секако, привлекуваат најпознатите „Плејбој зајачици“, а вистинско бунило настанува кога ќе се појави гола фотка од Памела Андерсон.

Екипата од „Плејбој“ синоќа објави нејзина фотографија од едиторијалот во 2016 година. На сликата таа е целосно гола во секси штикли, држи луле и има свилена наметка, а притоа заводливо гледа во камерата. Освен штиклите, на себе нема ништо друго.

Големо внимание неодамна предизвика и нејзината најпопуларна слика од „Плејбој“, онаа од 2001 година кога позираше со розевиот пиштол.

Прочитајте и...  Филмскиот фестивал во Венеција се уште во план: Помалку филмови, со почитување на физичката дистанца

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат