Tag : андерсон

Жена Живот Магазин Магазин слајдер

Вежби кои ќе го променат вашето тело засекогаш – Можете да ги вежбате дома! (ВИДЕО)

Слободен печат
Следете ги советите на познатата Трејси Андерсон која ќе ви помогне вашето тело да изгледа како некоe на холивудските ѕвезди. Оваа позната инструкторка по фитнес...
Забава Магазин

Џон Питерс раскажува за љубовта со Памела Андерсон

Слободен печат
Бракот на глумицата Памела Андерсон со Џон Питерс, продуцент, траеше само 12. дена. Прв се огласи продуцентот, кој инаку велеше дека Андерсон му е љубовта...
Еспресо Шоу биз

Наследникот на секс симболот од 90-те мами воздишки: Постариот син на Памела Андерсон е брутално згоден! (ФОТО)

Слободен печат
Памела Андерсон (52) важи за секс симбол на деведесетите, жена за која мажите лудееа кога се прослави со улогата Си Џеј во серијата „Чувари на...
Еспресо Шоу биз

„Плејбој“ објави уште една фотка од Памела Андерсон, на себе има само штикли (ФОТО 18+)

Сободен печат
Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат. Екипата од најпознатиот машки...
Спорт Фудбал

Во пензија на 31 година: Не се заборава неговата шега со Роналдо и Фердинанд! (ВИДЕО)

Слободен печат
Станува збор за бразилскиот играч Андерсон кој најмногу го паметиме по игрите во дресот на „црвените ѓаволи“. Сер Алекс Фергусон го ангажираше во летото 2007...
Еспресо Шоу биз

Памела јавно го обвини Рами за неверство

Слободен печат
Познатата 51-годишна актерка и активистка Памела Андерсон наводно откри дека нејзиното 33-годишно момче Адил Рами ја изневерувал и јавно го осуди преку социјалните мрежи.  ...
Еспресо Убавина

Вежби за холивудски изглед – следете ја Трејси Андерсон (ВИДЕО)

Слободен печат
Доколку сакате вашето тело да изгледа како на холивудските ѕвезди следете ги добро познатите совети од Трејси Андерсон, најбараниот фитнес инструктор помеѓу славните. Оваа позната...
Еспресо Шоу биз

Познатата актерка го посети Асанж во затвор „Јас го сакам, тој е добар човек“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Американската актерка Памела Андерсон, по посетата на Асанж изјавила дека основачот на Викиликс нема фер третман и дека не заслужува да биде во затвор со...
Магазин Филм и ТВ

Почина Биби Андерсон: Беше една од најдрагите актерки на Бергман

Слободен печат
Шведската глумица Биби Андерсон, една од најомилените глумици на Ингмар Бергман, почина на 83 годишна возраст, објави нејзината ќерка Џени Гред Далстарнд. Андерсон глумеше во...