Tag : плејбој

Магазин Магазин слајдер Сцена

Италијанскиот „Плејбој“ го очекува своето прво дете со 27 години помладата девојка! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Еден од најзгодните мажи на светот уште нарекуван и новиот „Плејбој“, Џанлука Ваки (52), заедно со неговата девојка Шерон Фонсека (25) го очекуваат своето прво...
Спорт Фудбал

Фудбалер на Јунајтед карантинот го користи да се допишува со Плејбој модел (ФОТО)

Слободен печат
Лингард и Лаура се запознаа уште во 2018 година кога Англија настапуваше на Светското првенство во Русија иако нејзината репрезентација не обезбеди пласман. Лаура ја...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Шерон Стоун на 62 години позираше за „Вог“ и си ја „отвори душата“: Се допишувам со разни чудаци и затвореници (ВИДЕО)

Слободен печат
По два пропаднати бракови и неколку неуспешни врски, актерката Шерон Стоун призна дека одлучила да пронајде нова љубов преку апликациите за запознавање. Во големо интервју...
Вести Свет

Магазинот Плејбој престанува да постои: Содржината достапна само онлајн

Слободен печат
Откако пролетниот број излезе оваа недела, управата на магазинот Плејбој најави дека престанува со печатење на легендарното списание. Одлуката која долго време била дискутирана е...
Еспресо Шоу биз

Што би рекол татко му на ова? Синот на Хју Хефнер се откажа од „Плејбој“ за да стане воен пилот! (ФОТО)

Слободен печат
Купер Хефнер (28), синот на покојниот Хју Хефнер наскоро ќе замине преку океанот за да се пријави во „Air Force“. Тој на својот профил на...
Еспресо Шоу биз

„Плејбој“ објави уште една фотка од Памела Андерсон, на себе има само штикли (ФОТО 18+)

Сободен печат
Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат. Екипата од најпознатиот машки...
Еспресо Шоу биз

Згодната плавуша ги распамети читателите на декемврискиот Плејбој (ФОТО)

Слободен печат
Манекенката Џорџи Мурај ја освои насловната на декемврискиот број на Плејбој. Оваа убавица соработуваше со фотографот Џејмс Макари, а со манекенството започна да се занимава...
Ви Препорачуваме Жена Магазин

Државна службеничка се сликала за „Плејбој“ и останала без работа! (ФОТО)

Слободен Печат
Руската државна службеничка по име Ана Ануфриева, ова лето доби отказ откако се пријавила на изборот за „зајачица на годината“ на рускиот Плејбој. Русинката која...
Забава Магазин

Позираше со лемур на рамото, а тој и „нурна“ во градите! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Франсиа Џејмс на Инстаграм сподели снимка на која се гледа како лемур се „нурка“ во нејзините гради. Снимката од вчера собра повеќе од 400.000 прегледи,...
Еспресо Шоу биз

Памела Андерсон ги опишала оргиите во вилата на Хефнер: Сè она за што големите момчиња сонуваат

Слободен печат
Некогашната плејбој-зајчица, Памела Андерсон, минатата година откри „сочни“ детали за оргиите што се одржувале во вилата на Хју Хефнер. „Во средината на 80-те бев на...