Сакал да ја бакне девојката покрај себе на „Kiss Cam“, не можеше да поверува што направи таа (ВИДЕО)

Сите знаат за непријатноста наречена „Kiss Cam“, особено популарна на американските кошаркарски натпревари – камерата „уловува“ некој пар во публиката и ги прикажува на голем екран по што тие треба да се бакнат и така да заработат овации од остатокот од публиката.

На Фејсбук страницата „House of Bounce“ пред една недела се појави компилација од некои од најнепријатните моменти фатени на „Kiss Cam“, а снимката оттогаш ја прегледаа повеќе од 69 милиони луѓе.

На пример девојчето од „парот“ од насловната фотографија се заврте на другата страна и бакна друго момче…погледнете!

https://www.facebook.com/watch/?v=1528510147289104

Прочитајте и...  Тони Брекстон објави селфи, луѓето не можат да поверуваат како изгледа во бикини на 52 години (ФОТО)

Прочитај повеќе

Една од најзгодните жени во светот го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

Слободен печат

Има четири години, а веќе знае три јазици и е почесен член на Менса

Слободен печат

Еден од најмоќните луѓе во светот на шоубизнисот три години нема мобилен телефон

Слободен печат

Проблеми за филмската индустрија, се забранува снимањето на љубовни сцени

Слободен печат

Чоколаден капучино колач со јагоди

Слободен печат

Сања и Ирис, дуо „Инфинитас“: Разновидноста ги прави нештата попривлечни и интересни

Јасмина Кантарџиева Димков

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Имате проблем со акни на грбот? Проверете дали и вие ја правите оваа грешка

Слободен печат

Решение за проблемот со алергискиот ринитис: Направете лек против кивавица

Слободен печат

Хороскоп за 28 мај, четврток – Погледнете што велат ѕвездите за денес

Слободен печат

Виц на денот – Број

Слободен печат

Манекенката Софија Ричи ја прекина врската со поранешното момче на Кортни Кардашијан!

Слободен Печат

Трансродов пар го очекува своето прво дете! (ФОТО)

Слободен Печат